CHLORAT PLAY

Chlorat Play - środek do czyszczenia toalet i sanitariatów - mycie i dezynfekcja

Prowadzisz duży obiekt użyteczności publicznej? Zajmujesz się profesjonalnymi usługami utrzymania czystości? Chlorat Play to Twój agent do zadań specjalnych. Wszędzie tam, gdzie istnieje ryzyko pojawiania się grzybów i bakterii Chlorat Play radzi sobie celująco - usuwa zagrożenia higieniczne szybko, sprawnie i dokładnie pozostawiając powierzchnie, urządzenia sanitarne, ściany i podłogi obiektów prywatnych, publicznych i przemysłowych w stanie należytej czystości. Dlaczego warto stosować Chlorat Play? Jest to środek, który nawet w rozcieńczonej 1:2 formie usuwa bakterie w czasie nie dłuższym, niż dosłownie 5 minut. Grzyby, przeciwnika trudniejszego niż bakterie, Acid Play usuwa rozcieńczony 1:2 z wodą usuwa w zaledwie 15 minut. Oczekujesz, aby Twoi klienci docenili bezpieczeństwo higieny sanitarnej prowadzonych obiektów? Zainwestuj w Chlorat Play, to inwestycja o dużej stopie i krótkim czasie zwrotu. Zainwestuj w Czystość!

Dlaczego Chlorat Play? :

  • Dokładnie i sprawnie myje oraz dezynfekuje z bakterii i grzybów obiekty użyteczności publicznej, prywatne i przemysłowe.

  • Szeroko stosowany - można go stosować do dezynfekcji i mycia toalet, podłóg, ścian i powierzchni sanitarnych.

  • Jest oszczędny - dostarczany w skoncentrowanej formie, którą można rozcieńczyć nawet o 50% bez istotnej straty efektywności zastosowania.

Image
Image