GREEN PLAY

Green Play - płyn do mebli, ścian, glazury, ram okiennych, gresu

Poszukujesz profesjonalnego środka czyszczącego charakteryzującego się uniwersalnością zastosowań bez utraty efektywności? Green Play spełni Twoje oczekiwania. Green Play świetnie sprawdzi się w obiektach użyteczności publicznej wymagających holistycznego podejścia do kwestii utrzymania czystości. Wielorakość materiałów wykorzystywanych w dużych obiektach to dla wielu profesjonalistów wyzwanie wymagające dysponowania całym arsenałem środków czyszczących. Z Green Play poradzisz sobie z czyszczeniem wielu powierzchni wodoodpornych. Green Play czyści meble, ściany, glazurę, ramy okienne, podłogi gresowe, linoleum, lastryko, panele drewniane oraz olejowane i wiele innych. Po zastosowaniu pozostawia delikatny aromat. Z Green Play pracę wykonujesz sprawnie: raz a dobrze - nie pozostawia śladów i smug oraz charakteryzuje się krótkim czasem schnięcia. Green Play to środek do użycia manualnego. Serdecznie polecamy wszystkim profesjonalistom z zakresu utrzymania czystości.

Dlaczego Green Play?

  • Green Play czyści: meble, ściany, glazurę, ramy okienne, podłogi gresowe, linoleum, lastryko, panele drewniane oraz olejowane i wiele innych.

  • Oszczędzaj pieniądze: użycie środka o uniwersalnym charakterze to mniej pieniędzy wydanych na czyszczący arsenał chemiczny.

  • Oszczędzaj czas: Green Play działa sprawnie i szybko wysycha, nie musisz już czekać na weryfikację efektów swojej pracy.

  • Green Play nie pozostawia smug i śladów - praca z nim jest satysfakcjonująca i sprawna.

Image
Image