SANI PLAY

Sani Play - płyn do czyszczenia kabin prysznicowych, basenów, kuchni

Poszukujesz niezawodnego środka do czyszczenia łazienek, kuchni i innych pomieszczeń sanitarnych? Sani Play to rozwiązanie idealne dla Ciebie bez względu na to, czy dbasz o porządek w swojej firmie, domu, obiekcie użyteczności publicznej, czy zajmujesz się profesjonalnie świadczeniem usług z zakresu utrzymania czystości, Sani Play oszczędzi Twój czas i pieniądze oferując wysoką efektywność i skuteczność działania w usuwaniu brudu, resztek mydła i osadów kamiennych. Sani Play to świetny środek do czyszczenia kabin prysznicowych, kuchni, zaplecza sanitarnego, basenów, tworzyw sztucznych, stali nierdzewnej i chromowanej oraz innych powierzchni odpornych na działanie kwasów. Sani Play jest oferowany w 3 wariantach: opakowaniu 750 g z dozownikiem typu spray, pojemniku 1 kg oraz pojemniku 5 kg. W zależności od tego, jak dużo czyszczenia Cię czeka, sam wybierz odpowiednią ilość. Serdecznie polecamy!

Dlaczego Sani Play?

  • Sani Play jest specjalistycznym środkiem do utrzymania sanitarnego zaplecza obiektów użyteczności publicznej, dzięki czemu charakteryzuje się podwyższoną efektywnością.

  • Odpowiedni środek do konkretnych zastosowań, wyspecjalizowany w czyszczeniu sanitariatów z brudu, resztek mydła i osadów kamiennych.

  • Sani Play to środek stworzony dla profesjonalistów, sprawdzony wielokrotnie w terenie zdobył już serca szerokiego grona specjalistów od utrzymania czystości.

Image
Image