CITRO PLAY

Citro Play - preparat do czyszczenia powierzchni wodoodpornych

Poszukujesz uniwersalnego środka do utrzymania czystości w firmie lub obiekcie użyteczności publicznej, którym opiekujesz się jako profesjonalista? Citro Play jest właśnie dla Ciebie! Z Citro Play utrzymanie czystości w obiektach biurowych, przemysłowych, prywatnych i firmowych stanie się przyjemnością. Frustrują Cię środki, które pozostawiają smugi i ślady na powierzchniach, które systematycznie czyścisz? Citro Play czyści meble, ściany, glazurę, okna, podłogi gresowe, linoleum, lastryka, panele drewniane oraz olejowane kompletnie bez pozostawiania smug i śladów! Jeżeli Twoim zadaniem jest pozostawianie powierzchni idealnie lśniących i błyszczących to Citro Play jest właśnie dla Ciebie. Jedyne, co Citro Play pozostawia po jego zastosowaniu to delikatny cytrusowy aromat podkreślający czystość powierzchni.

Dlaczego Citro Play?

  • To środek o iście uniwersalnym zastosowaniu: czyści meble, ściany, glazurę, okna, podłogi gresowe, linoleum, lastryka, panele drewniane oraz olejowane.

  • Nie pozostawia śladów: Nawet najdrobniejsza smuga na biurku może zrujnować ciężką pracę, profesjonaliści używający Citro Play mogą spać spokojnie, żadne smugi im nie straszne.

  • Citro Play dostarczany jest w postaci koncentratu, którego do efektywnego czyszczenia wystarczy jedynie 50ml na aż 5 l zimnej wody!

Image
Image