UNIVERSAL PLAY

Universal Play - uniwersalny płyn do mycia podłóg, ścian, glazury, okien

Poszukujesz środka czyszczącego sprawnego w realizacji różnych zadań czyszczących? Nie masz czasu zastanawiać się, który środek najlepiej wykona zadanie? Universal Play to chemiczny agent do zadań specjalnych, który poradzi sobie świetnie z oczyszczaniem glazury, ścian, okien, podłóg gresowych, linoleum, PVC, betonu, paneli drewnianych, olejowanych i wielu innych. Uniwersalny charakter środek zawdzięcza również możliwości zastosowania zarówno manualnego, jak i maszynowego. Jeżeli masz zbyt dużo czyszczenia by co chwilę wymieniać płyny, Universal Play jest Twoim najlepszym sprzymierzeńcem, który poradzi sobie świetnie zarówno z gruntownymi zanieczyszczeniami, jak i tłustymi osadami. Bez względu na to, czy dbasz o porządek w swojej własnej placówce, czy realizujesz profesjonalnie zadania z zakresu utrzymania czystości obiektów użyteczności publicznej, Universal Play pomoże Ci zrealizować cele efektywnie.

Dlaczego Universal Play?

  • To środek sprawnie czyszczący glazurę, ściany, okna, podłogi gresowe, linoleum PVC, beton, panele drewniane i olejowane oraz wiele innych.

  • Usuwa sprawnie, efektywnie i gruntownie brud i tłuste osady.

  • Oszczędny - dostarczany w formie silnego koncentratu - z 1 kg Universal Play otrzymasz aż 30 litrów sprawnego i uniwersalnego środka czyszczącego.

  • Nadaje się do zastosowania zarówno ręcznego, jak i mechanicznego - z użyciem profesjonalnych maszyn czyszczących.

Image
Image